Serhat Biricik - Canınız Sağolsun iSyanQar26 Sözleri


Serhat Biricik Canınız Sağolsun iSyanQar26 sözleri ve sanatçının birçok şarkı sözü ve albümü sitemizde yer alıyor dinleyebilirsiniz. Ayrıca lyrics hakkındaki yorumlarınızı ve düzeltmeleri sayfanın en altındaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Serhat Biricik Canınız Sağolsun iSyanQar26 Sözleri

 

Gözlerimde yağmur oldun içimde bir sancı var ki sormayın ben ağlamaklı şarkılar yazarken öylesine bir durup düşündüm,
Gidince çok üzüldüğüm bir varlığın düşünde yokluk içinde her günümde vesvese dönse dilim dese bir besmele.
Nasıl kainat bu senden uzak kurdu tuzak yolum ırak belki çıkmayacak sabaha olmayacak böyle sabahlar,
Eksik olan birkaç sayfa kopardılar kitaptan ve farkedilmedi nasıl böyle cahil oldu akıl hiç mi farkedilmedi.
Bir kez dön bir bak istedim ne kaybedildi kazandıkların nedir sen istediğin gibi görüyorsun oysa hayat boş değil,
Koşunca anladım boş insanın yanında olmak iş değil bu çarkı çevirmen gerekir ben bana kefilim sen değil.
Sana bi çevirmen gerekli söylediklerim anlaman için içim yanıyorken yanımda olmadın ya niçin demekten acizim , kulun yaptığıyla kul ceza bulur mu söyleyin bu şikayet değil hakikatin kendisi ve ben isyankârın ta kendisiyim.
Ateşler yükselir bu bedenden neden ben neden derken inan kendimi kaybetme korkusuyla yüzleşirdim ölümle, bir kez olsa gülümse bu gözlerim olsa çeşme ağlasam hasretin dayanılmaz yaksam elime geçen ne varsa.
Sanki kopan kıyamet değilde sen gibi senin yerin dolar gibi olur arar bulur beni umulur onca dilek tutuldu, eksik olan birkaç sayfa kopardılar kitaptan ve farkedilmedi nasıl böyle cahil oldu akıl hiç mi farkedilmedi.

Yüzleşemez insanoğlu kendi hatalarından kaçar kaç gece ciğerler alevlenir ve pare pare yanarlar ,
en güvendiğin adam bile sırtından bıçaklar seni anlıyorsun serseri herşey zamanında güzeldi demi.
Geçip gitti ömür bir baktımda kömür gözlerimde yaş acıyla hüznü harmanlayıp isyankâr olmuşuz arkadaş, felek çaktı çakmağını alevlendim ölüme gülüyorum kahpe dünyanın yükü omzumda ölüme gidiyorum.

Ne isyanlar geldi geçti , bir isyankârdan geçmedi şu gönlüm. Kimler geldi kimler geçti , oturup bir bardak çay içemez hale gelmişiz. Menfaat mi dersin kahpelik mi ?
En iyisi imtihan diyelim kimseyi suçlamadan. Suçladıkça olaylar farklı bir hal alıyor. Herkesin canı sağolsun , canınız sağolsun..

 
 


   
serhat biricik canınız sağolsun isyanqar26 sözleri, serhat biricik canınız sağolsun isyanqar26 şarkı sözleri, serhat biricik canınız sağolsun isyanqar26 lyrics, serhat biricik canınız sağolsun isyanqar26 şarkı sözü